Akhisar Halı Yıkama
Akhisar Halı Yıkama

Akhisar Halı Yıkama

 

Halılarınız uzun süre güzelliğini koruması için...

 


Ağır eşyaların altında kalan halının ipliklerinin ezilmesi olduğu zaman ara ara halıyı çekip ezilen bölgeyi ilk önce fırçalamalı daha sonra elektrik süpürgesiyle süpürülmelidir.Halı ipliklerinin arasına giren tozların halı tabanına yerleşmesini önlemek için elektrik süpürgeniz ile belli aralıklar ile süpürülmelidir. Süpürme işlemi yapılırken halının üzerinde yavaş hareketler yapılmalıdır. 

 


Halı temizliği yaparken su ve temizleyici kullanımına dikkat edilmelidir. Fazla kullanılması halınızın daha çabuk yıpranmasına sebebiyet verebilir.Eski usullerdeki gibi halı yıkamanın yapılması sakıncalıdır, halınızı yüzey temizleyicisiyle temizledikten sonra su ile silmeli ve kurumaya bırakılmalıdır.Halının üzerine dökülen lekeye anında, doğru müdahale yapılarak lekenin kalıcı olmasını engelleyebilirsiniz.

 

 

 


Leke Çıkarma

 


Leke çıkarma işleminde ilk yapılacak iş dökülen sıvının elektrik süpürgesiyle emilmesini sağlamalı ve halı temizleyicisiyle temizlenmelidir. Temizleme işlemi bittikten sonra halı üzerinde bulunan nemli bölgenin kurutulması işlemini yapmak gerekmektedir. Temizlemenin yapıldığı bölgede bulunan halı iplikleri bir fırça yardımıyla dik duracak şekilde taranmalıdır.

 


Akhisar Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ile ilgili olarak firmamıza gelen siparişlerde son sistem koltuk yıkama makinalarımız ile birlikte tüm ekipmanlar hazı

Akhisar Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama için profesyonel vakumlu yıkama makineleri ile sandalyelerinizi tüm kirlerden arındıra

Akhisar Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama hizmetimizde diğer ürünlerde de olduğu üzere siparişiniz alınır alınmaz

Akhisar Yatak Yıkama

Evimizde en uzun süreli kullandığımız esyalardan biridir yataklarımız. Rahat uyuyabilmek i&cced

Akhisar Oto Koltuk Yıkama

Kişilerin evlerinden sonra gün içinde en çok vakit geçirdikleri yer arabal

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014